geceyarısı ıkınmaları vol. 1

[anlatıcı: goku - http://vocaroo.com/i/s1FgtgvS221x]

hiç çalışmadan girdiğiniz sınav vardır ya hani boş kağıt size siz boş kağıda bakarsınız. işte aynen o durumdayım şu an. kafamda en ufak bi fikir bi vizyon yok ama açtık sayfayı yazıyoruz işte. kakan gelmeden sıçmaya gitmen gibi bir şeydir bu. istediğin kadar ıkın bir damla bok çıkaramazsın. en fazla 1-2 santim bağırsak çıkarırsın o da istenilen bi durum olmazdı heralde. sen iyisi mi okuma bunları. kapat sayfayı git vaktini daha iyi bir şeyler yaparak değerlendir. hani hep derler ya "en son kendin için ne yaptın mesela?" erkek okurlar hemen atlayacaktır mastürbasyon diye. geç onu, başka ne yaptın? çayı kahveyi de geç, demek istediğim öyle bir şey değil. ortamlarda dile getirildiğine şahit olmuştum bir kaç kez. kiminin kendine yapabilceği en büyük iyilik dünyayı gezmektir mesela. "volkswagen kaplumbağa minibüse atlıcaksın abi, yanında da en cıvırından japon bi hatun olacak. gezeceksin dünyayı özgürlüğün kokusunu ciğerlerine çeke çeke" der lavuk. che tişörtü, deniz gezmiş montu ve mağara adamı sıfatı yeterince özgürlük ve eşitlik sevdalısı olduğunu belli etmiyomuşçasına kolunda bir de atatürk imzası dövmesi vardır. sen ikisi arasındaki bağlantıyı kurmaya çalışırken lavuk devam eder "benim için sınırlar, bayraklar yok; tüm dünya kardeştir" diye. ağzından çıkan lafı o kadar beğenir ki cebinden i-phone 5'i çektiği gibi aynen tweet atar hemen. lakin sen önceki muhabbette takılıp kalmışsındır. elemanın prim yapmaya başladığı ilk cümlede.


 
"volkswagen karavana atlıcaksın abi yanında da japon bi manita.."

o volkswagen karavan falan komple yalan. hele japon hatun oy oy oy büyük yalan. yok koçum yok. ben sana olacakları söyleyeyim. senin o maça papazı kılıklı baban zaten varlıklı bir adamdı. sen okulu bitirip hiç bi sike derman olamadığın zaman devreye girer; sana bi araba galerisi açar, tek yapman gereken arada uğrayıp hasılatı kaldırmaktır. armani takımlar giyer, diesel parfüm kullanır, son model bmw'ye binersin. markaların köpeği olursun adeta. üniversitede düşmanı olduğun, o hiç ağzından düşürmediğin sistemin en büyük çarkı olursun. bu değişim sana hatırlatıldığında "aga, olay çarkın dişlisi olmakmış zaten. biz olamadığımız için isyankarmışız." dersin pişkin pişkin. atlarsın arabana; kordon'da en lüks restoranlarda, yemeye paramın hiç bi zaman yetmeyeceği balıklardan yersin haftanın üç günü. heyhat, göbek yere değmektedir. yine de hatun bakımından şanslısındır. taze sıçılmış sıcak boka üşüşen metalik yeşil sinekler misali, belki bir kısmı reşit bile olmamış, hem kafa hem vücut hem de yetenek olarak profesyonel orospular dolaşır etrafında. bu orospuları götürdüğün mekanlardan çıkarken arabanı getiren çocuğa (vale deniyodu sanırım) taşşaklı bahşişler verirsin. verirsin ki geceki sikiş daha tatminkar olsun. 

ara sıra karılardan sıkılıp dostlarınla çıkarsın. hedef tabii ki bostanlı'dır. aslanlar aslan sütü içer. saatlerce içer muhabbetin belini kırarsınız. gür sesleriniz tüm şehrin sesini bastırırmaya yetecek güçtedir. banka hesabın ne kadar kabarıksa o kadar gürültülü kahkahalar atabilirsin. bokunu çıkarınca süt içmenin, kendini caminin karşısındaki işkembecide bulursun. eve döndüğünde dostlarını görmenin sevinci yüreğinde, kalbin kadar boş olan cüzdanın komodinin üzerinde, domuz gibi sızar kalırsın. bilirsin ki o cüzdan bu hızla boşaldıkça dostların etrafında olacaktır. seni gramı belki 100 dolar edecek o kaliteli yağların ve pırıl pırıl parlayan kel kafanla, tıslayarak, koca göbeğin önünde bir dağ oluşturmuş şekilde uyurken görseler o an; emin ol en az üç gün suda kalmış bir ceset olduğunu sanırlar. o derece gebeş, sağlıksızsındır. ama üzülme! amerikan hastanesi ne güne duruyor? banknotları vurur masaya ömür satın alırsın kendine. ama eninde sonunda gebericeksin bundan kaçış yok.

geberip gittiğin zaman da nolacak biliyor musun? cenaze namazını kılacağız; her ne kadar sağlığında bir kere şu caminin kapısından girmesen de. sana gereken saygıyı göstereceğiz. ailen masraftan kaçınmazsa yakamıza senin fotokopiyle çoğaltılmış vesikalık fotoğraflarından bile iğneleyeceğiz. bize köpek bisküvisi niyetine para attığın müddetçe senin için orda olacağız orospu çocuğu. ama japon kızlar ve karavanlar asla olmayacak. karavanlar hep hayaldiler. aslında öyle bir şey hiç olmadı. kimse özgürlüğü saçlarında, ciğerlerinde hissedemedi sevdiceğiyle dünyayı gezerken. beş parasız ve mutlu, çünkü özgür, çünkü sevgi dolu...

noel babaya inanmak daha mantıklı.

"HO HO MOTHERFUCKER!"

noel baba demişken; 2013 hepinize mutluluk, sağlık, huzur, kıl, tüy getirmesini temenni ederim. etme lan etme! ne kadar samimiyetsiz, içi boş ve sefil laflar amk 30 senedir aynı muhabbet. yettiniz artık duydukça kan beynime sıçrıyor. 

***

Yorumlar

 1. panpa wolkswagen (das auto) t1 dediğimiz o hippi arabalarının garajında demirlenmiş olduğunu ve fotoğraf çektirmek isteyen her piçten 5 kuruş alarak biriktirdiğin paralarınla tefecilik sektörünün nasıl altını üstüne getirdiğini hepimiz biliyoruz.. bu yüzden öyle sistemde sorun çıkarmadan temiz dürüst ahlaklı ve laik çağdaş insanlara bok atmaya çalışarak kendini masum göstermeye çalışma..
  o değil de moruk o kıllı çatalı göstermeyen tamirciyi nereden buldun lan
  son olarak cool story bro

  YanıtlaSil
 2. Sikertenkele9 Ocak 2013 22:08

  tkp gençlik kolları görmesin bu yazıyı panpa şukellayı sürdüm götüne güzel yazmışın yine

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

ölümsüz

shift+del

ıspanak soğuk yenen bir yemektir